Taşdelen Dekorasyon ve Tadilat

Herkes kendi zevkine ve yaşam biçimine uygun evlerde yaşamak ister. Bir iş yeri, ofis veya evin dekorasyonu, renkler, desenler, aksesuarlar ve diğer detaylar aynı zamanda orada yaşayanların kimliğini de yansıtır, yaşam biçimleri hakkında bilgi verir. Klasik tarzda dekorasyonları tercih edenler yanında, çağdaş dekorasyon tarzını tercih edenler de bulunuyor. Ancak gelişen ve teknolojinin etkilediği iç mimari, her yıl ev dekorasyonunda yenilikler sunuyor. Bu da her yıl olmasa da üç beş yılda bir evlerde komple yenileme veya bazı bölümlerde yenileme ihtiyacı doğuruyor. Taşdelen ev dekorasyonu, iç mekân tadilatı, dış cephe tadilatı işlerini yapan firmamız mükemmel tasarımları ve uygulamaları ile sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Ev dekorasyonu ve tadilatı tüm evde komple olabileceği gibi, sadece mutfak, banyo gibi bölümlerde de olabilir. Mutfak tezgâhını değiştirmek istersiniz veya mutfak balkonunu kapatıp mutfağınızı genişletmek istersiniz. Banyoda küvetiniz kaldırıp duşakabin yaptırmak istersiniz. Evinizin zemin döşemelerini değiştirmek veya tavanlara kartonpiyer uygulaması yaptırmak istersiniz. Firmamız bütün bu dekorasyon ve tadilat işlerini tek elden anahtar teslim yapmaktadır. Tadilatlar farklı işlerin sırayla yapılmasını gerektirir.

Kırım ve söküm işlemleri, elektrik, su, doğalgaz tesisat işleri, sıva alçı işleri gibi işler belli bir sırayla yapılması gereken ve ayrı ustalık gerektiren işlerdir. Taşdelen ev tadilatı firması olarak biz bütün bu işleri uzman ve usta personelimizle ve titiz bir işçilikle yapıyoruz. Ancak her dekorasyon işi mekâna özel yapılır. Bu nedenle öncelikle tadilat alanında keşif çalışması yapılmalıdır. Firmamızı günün her saati arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ev tadilat ve dekorasyonu yaşam alanlarımızın daha konforlu ve daha estetik olması için yapılır. Bu nedenle müşteri memnuniyetine öncelik verilmelidir.

Taşdelen dekorasyon keşif için size mimar ve mühendisimizden oluşan keşif ekibini gönderecektir. Ekibimiz keşif alanında incelemelerini yapacak ve sizin isteklerinizi öğrenecektir. Kendi mimari bilgilerini de ekleyerek neler yapılacağını, hangi malzemelerin kullanılacağını belirleyecektir. Bu arada tadilat ve dekorasyonun bütçenize uygun olmasına da önem verilecektir. Taşdelen tadilat ve dekorasyonda hem rahatlık ve konfor hem de estetik ön plandadır. Firmamız size çağdaş tasarımlar hazırlayacak ve proje doğrultusunda uygulamaya geçecektir.