Şile Dekorasyon ve Tadilat

Binalar yıllar geçtikçe dış etkenlerin de etkisiyle yıpranır, dış cephe duvarlarında, çatılarda çatlamalar, dökülmeler, kırılmalar olur. Aynı şekilde binaların içinde de benzer sorunlar yaşanır. Duvarların renkleri solar, fayanslar eskir, kırılır, lavabo, klozet, küvet, mutfak tezgâhı, dolaplar kullanılamaz hale gelir. Ama zaman zaman binalarda tadilat ve dekorasyon çalışması yapılırsa binaların ömrü uzayacak ve yenilenen binalarda yaşam daha zevkli hale gelecektir. Ancak dekorasyon ve tadilat işleri zorlu ve stresli bir çalışma olduğu için profesyonel firmalara yaptırılmalıdır. Şile dekorasyon ve tadilat işlerini yapan firmamız hızlı, kaliteli ve garantili çalışmalarıyla bu sıkıntıları en aza indirmektedir.

Ofis, iş yeri veya evinizin dış cephe veya iç mekân tadilatı, onarımı ve dekorasyonu için firmamızla iletişime geçerek modern çözümlerimizi görebilirsiniz. Özellikle dekorasyon konusunda dünyadaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyoruz, kendi kültürümüze ve yaşam biçimimize uygun hale getirerek yepyeni tasarımlar hazırlıyor ve uyguluyoruz. Konularında deneyimli iç mimar, mimar ve mühendislerimizle evlerinizi ve iş yerlerinizi daha da yaşanabilir mekânlar haline getiriyoruz. Şile ev tadilatı firmamız çalışma sistemiyle ve işçilik kalitesiyle sektörde farklılık yaratan ve en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Şile tadilat ve dekorasyon işlerinizi firmamıza yaptırmak size birçok avantaj sağlayacak. En önemlisi firmamız tadilat ve dekorasyon için gereken tüm çalışmaları kendi personeliyle yapıyor. Bu müşterimizin farklı işlemler için farklı usta aramak zorunda kalmasına son veriyor. Pek çok firma komple tadilat ve dekorasyon yapmıyor. Sadece boya badana, sadece alçı sıva, sadece mantolama, izolasyon, çatı aktarımı gibi işleri yapıyor, diğer işler için siz başka usta bulmak zorunda kalıyorsunuz.

Şile ev dekorasyonu firmamız ise tüm bu işleri tek elden anahtar teslimi yapıyor. Tadilat ve dekorasyon işleri kapsamında dış cephe boya badana, mantolama izolasyon, çatı aktarımı gibi işler bulunuyor. İç mekân dekorasyonlarında ise yine boya badana, alçı sıva, alçıpan asman tavan, elektrik, su, doğalgaz tesisatı, fayans, zemin döşeme, mutfak, banyo ve tuvalet dekorasyonu gibi çalışmalarımız bulunuyor. Tüm işlerimizi deneyimli personelimizle ve kusursuz bir işçilikle yapıyoruz. Komple dekorasyon ve lokal dekorasyon taleplerinizi sizin isteklerinize ve bütçenize uygun olarak yapıyoruz.