Sancaktepe Dekorasyon ve Tadilat

Yaşam alanlarımızın rahat, konforlu ve estetik olması hepimizin arzusudur. Bu nedenle gerek evlerimizde gerekse iş yerlerimizde daha rahat edeceğimiz, gözümüze ve gönlümüze daha hoş gelecek çeşitli düzenlemeler yaparız. Konfor ve estetik anlayışı kişilere ve toplumlara göre değişir. Günlük yaşamımızın daha konforlu olması ve evimizin daha güzel görünmesi için evimizde bazı değişiklikler ve dekorasyon uygulamaları yaparız. Salon tavanlarına yapılacak kartonpiyer uygulaması salonumuza modern ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Mutfağımızda fayansları değiştirmek mutfağa yepyeni bir görünüm verecektir. Sancaktepe ev dekorasyonu işlerini müşterilerimizin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre, mimari tecrübemizle yapıyoruz.

Firmamız ev içinde ve dış cephede yapılacak dekorasyon işlemleri için size çok farklı alternatifler sunmaktadır. Dekorasyon mekâna özeldir ve firmamız da sizin için özgün tasarımlar hazırlayarak evinizin değer kazanmasını sağlayacaktır. Dış cephe dekorasyon ve tadilat işleri arasında boya badana, mantolama, ses yalıtımı, çatı aktarımı, balkon kapama gibi uygulamalar bulunuyor. Ev içinde yapılacak tadilat işleri arasında ise, boya badana, izolasyon, fayans seramik işleri, alçıpan kartonpiyer işleri, parke laminat döşeme işleri, mutfak, banyo tadilatı ve dekorasyonu işleri bulunmaktadır.

İş yeri, ofis  ya da evinizde dekorasyon ve tadilat yaptırmak istediğinizde öncelikle hızlı, kaliteli ve garantili hizmet veren bir firma bulmalısınız. Birçok firma komple dekorasyon ve tadilat yapmıyor. Bu durumda tadilatın her aşamasında farklı usta bulmanız gerekiyor. Sancaktepe ev tadilatı işlerini firmamız tek elden yürütüyor. Böylece sizin her iş için ayrı usta bulma derdiniz olmuyor. Tek elden anahtar teslim tadilat yürütmek hem zamandan hem maliyetten kazandırıyor. Sancaktepe dekorasyon ve tadilat işleri için firmamız en doğru ve güvenilir adrestir.

Bize günün her saati telefon ederek ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Konularında uzman mimar ve mühendisimiz tadilat alanını inceleyecek ve sizin hangi değişiklikleri yapmak istediğinizi öğrenecektir. Sizin istekleriniz doğrultusunda ve binanızın mimarisine en uygun tasarım seçeneklerini size sunacaktır. Sancaktepe tadilat sizin bütçenizi aşmayacak fiyatlarla, en kaliteli tadilat ve dekorasyonu yapacaktır. Çalışmaların bütün aşamalarında size bilgi verilecek ve işlemler sözleşmede yer alan tarihte tamamlanacaktır. Yaptığımız tüm işlemler için firmamızın garantisini de vermekteyiz.