Pendik Dekorasyon ve Tadilat

Yıllardır tadilat ve dekorasyon sektöründe hizmet veren firmamız, teknolojideki ve mimarlık alanındaki gelişmeleri de yakından takip ederek çağdaş tasarım, proje ve uygulamalarla sektörde öne çıkmış ve farklılık yaratmıştır. Tadilat ve dekorasyon hizmetlerinde yeniliklerin de öncüsü olmuştur. Pek çok firma halen sadece belli alanlarda hizmet verirken firmamız tüm tadilat işlerini tek elden yürütmektedir. Pendik dekorasyon ve tadilat işleriniz için en güvenli ve doğru adres firmamızdır. Ev ve iş yerlerinizin dış cephelerinde, iç mekânlarında yaptığımız uygulamalarla iş yeri, ofis ve evinize konfor ve estetik kazandırmaktayız. Yaşam ve çalışma alanlarımızın konforlu ve estetik olması bizleri daha mutlu edecektir.

Herkes yaşadığı mekânın kendi zevkine ve ihtiyaçlarına göre olmasını ister. Her bireyin ve her ailenin yaşam biçimi, zevkleri ve alışkanlıkları farklıdır. Ama özellikle son yıllarda inşa edilen konutlar ve toplu konutlar belli standartlarda yapılıyor ve hepsi de birbirine benziyor. İç mekân dekorasyonlarında kalitesiz malzemeler kullanılıyor ve estetiğe de önem verilmiyor. Bu nedenle yeni ev alanlar bile evlerine taşınmadan önce bazı bölümlerinde kendi zevklerine uygun değişiklikler yaptırmak istiyor.

Ancak yapılacak değişikliklerin sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması ve yaşam tarzınıza, zevklerinize uygun olması için profesyonel bir hizmet almalısınız. Pendik tadilat ve dekorasyon işlerini deneyimli mimar ve mühendislerimizle, profesyonel personelimizle yapıyoruz. Önce tadilat yapılacak alanda keşif çalışması yapıyoruz. Alanın büyüklüğünü, yaptırmak istediğiniz değişiklikleri öğreniyoruz. Bu istekleri mimari bilgi ve tecrübemizle birleştirerek en uygun tasarımı hazırlıyoruz. Kullanılacak malzemeleri, malzeme kalitesini ve maliyetleri de belirleyerek size sunuyoruz. Kabul etmeniz durumunda yapılacak işlerin planlamasını yapıp uygulamaya başlıyoruz.

Pendik ev dekorasyonu firmamız işlerinin tümünü tek elden ve kendi personeliyle yapmaktadır. Sizin farklı işler için farklı ustalar bulmanıza gerek kalmıyor. Dış cephe boya badana, mantolama, çatı tamiri, izolasyon işleri yanında, iç mekanlarda yine boya badana, kartonpiyer, alçıpan asma tavan, su ve elektrik tesisatı, fayans ve zemin döşemeleri, mutfak ve banyo gibi komple tadilat ve dekorasyon işlerini anahtar teslim yapıyoruz. Çalışmalarımızda kaliteden ödün vermiyoruz ama bütçenize uygun olmasına da özen gösteriyoruz. Pendik ev tadilatı firmamız yaşamınızı daha konforlu ve mekanınızı daha değerli hale getirecektir.