Ömerli Dekorasyon ve Tadilat

Son yıllarda şehirlerimizin daha güzel ve modern göründüğünü görüyoruz. Evler, apartmanlar, villalar çok daha bakımlı, renkli ve şık duruyor. Evlerin dış cephe dekorasyonlarının çevreyle uyumlu olmasına ve bir bütünlük sağlanmasına özen gösterildiğini görüyoruz. Dekorasyon firmaları da bu değişime ve güzel görüntüye geliştirdikleri modern tasarımlarla katkı sunuyor. Ömerli dekorasyon firması olarak biz de binaların hem dış cephe dekorasyonlarını hem de iç mekân dekorasyonlarını mükemmel tasarımlarla yapmaktayız. Dekorasyonlarda modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını düşünerek ve kişilerin zevklerini yansıtacak tasarımlar hazırlıyoruz. Dünyadaki mimari gelişmeleri yakından takip eden mimar ve mühendislerimiz iş yeri, ofis ve evlerinizi zevkle yaşanacak mekânlar haline getiriyor.

Eski yıllarda insanlar evlerinin dış cephe veya iç mekân değişikliklerini yaptırabilmek her farklı iş için farklı usta bulmak zorundaydı. Su tesisat işlerini, alçı sıva işlerini, çatı işlerini, boya badana işlerini farklı ustalar yapmaktaydı. Bu durum tadilat ve dekorasyon yaptırmak isteyenler için oldukça zor ve zahmetli bir süreç olmaktaydı. Ama şimdi bazı büyük firmalar tüm bu işleri tek elden yapıyor, müşterilerin her aşamada yeni usta bulma derdine son veriyor.

Ömerli ev dekorasyonu firmamız da A dan Z ye tüm tadilat ve dekorasyon işlerini tek elden anahtar teslimi yapıyor. Birbirine bağlı olarak yapılan çalışmalar böylece zaman kaybı yaşanmadan tamamlanıyor. Ömerli tadilat işleriniz için firmamızı tercih ederek bu avantajlardan siz de yararlanabilir ve mekânınızın hayal ettiğiniz gibi olmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız ev, villa, yazlık, ofis, cafe, restoran gibi her türlü iş yerinin tadilat ve dekorasyonunu son trend tasarımlarla yapmaktadır. Dış cephe tadilatları kapsamında boya badana, mantolama, izolasyon, çatı, balkon kapama gibi işlemleri yapıyoruz.

İç mekân dekorasyonlarında ise yıkım, söküm, alçı, sıva, kartonpiyer, alçıpan asma tavan, fayans ve seramik döşemeleri, zemin döşemeleri, elektrik ve su tesisatı işlerini anahtar teslim yapıyoruz. Her alanda deneyimli personelimiz bulunuyor ve kusursuz bir işçilikle işlerini yapıyorlar. Ev, banyo, mutfak veya komple tadilat, dekorasyon yaptırmak istediğinizde bizi günün her saati arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ömerli ev tadilatı keşif ekibimiz tadilat alanının durumuna göre, sizin zevklerinize uygun ve mimari gelişmeler ışığında mekanınız için en güzel tasarımı hazırlayıp uygulanmasını sağlayacaktır.