Maltepe Dekorasyon ve Tadilat

Yaşadığımız ve çalıştığımız mekanların konforlu ve estetik olmasını isteriz. Bu nedenle evlerimizin ve iş yerlerimizin dekorasyonunu kendi konfor anlayışımıza, alışkanlıklarımıza ve yaşam biçimimize göre yaptırırız. Evimizin dekorasyonu kendi kimliğimizi ve yaşam biçimimizi de yansıtır. Bu nedenle her evin kendine özgü dekorasyonu vardır. Ancak yeni yapılan evlerde dekorasyonlar standart olduğu için, evi satın alan kişi evinde kendi zevkine göre yenilikler yapmak isteyecektir. Halen oturulmakta olan evlerde de hayatı kolaylaştıracak ve mekana estetik katacak yenilikler yapılmak istenir. Maltepe dekorasyon  ve tadilat işlerini ise günümüzde artık profesyonel firmalar yapıyor.

Maltepe ev dekorasyonu hizmetleri veren firmamız da iş yeri, ofis ve evlerinizde hayal ettiğiniz değişiklikleri profesyonel bir çalışma sistemiyle gerçekleştiriyor. Firmamız dış cephe tadilat ve dekorasyonları ile iç mekan tadilat ve dekorasyonlarını müşterilerimizin isteklerini mimari tecrübemizle birleştirerek yapıyoruz. Mimarlık ve iç mimarlık alanındaki tüm değişimleri ve yenilikleri yakından takip eden mimar ve mühendislerimiz bu yenilikleri evinizin dekorasyonuna da uygulamakta ve evinizi için en ideal tasarımları hazırlamaktadır. Çağdaş tasarımlarla, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle yapılan dekorasyonlar evinize modern ve çağdaş bir görünüm kazandıracaktır.

Evinizin sadece belli bölümlerinde tadilat yaptıracağınız gibi komple tadilat ve dekorasyon da yaptırmak isteyebilirsiniz. Tadilatlarda bir çok iş birbirine bağlı olarak ve sırayla yapılır. Bu nedenle tadilattan önce evinizde keşif yapılmalı ve yapılacak işler bir sıraya konmalıdır. Keşif ekibimiz yapılacak işleri listeleyecek ve size bir maliyet çıkaracaktır. Çıkan maliyet sizin için de uygunsa, işlerin planlaması, tasarımı ve projesi hazırlanacaktır. Maltepe ev tadilatı ve dekorasyonunu planlanan şekilde tamamlıyoruz ve zamanında teslim ediyoruz.

Tek elden yürüttüğümüz Maltepe tadilat ve dekorasyon işleri kapsamında başta boya badana olmak üzere, alçı sıva işlerini, kartonpiyer ve asma tavan uygulamalarını, fayans ve zemin döşemelerini, elektrik ve su tesisatı yenileme işlemlerini, çatı tamirlerini, mutfak ve banyo dekorasyonu işlerini anahtar teslim yapıyoruz. Her işlemi sırasıyla ve zamanında konusunda uzman olan personelimizle yapıyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz ve kusursuz bir işçilikle hizmet veriyoruz. Evinizin daha konforlu ve estetik olması için firmamızı arayarak mimar ve mühendislerimizle görüşebilirsiniz.