Kartal Dekorasyon ve Tadilat

Uzun yıllar oturduğumuz evlerimizde yenilik yapmak bizi mutlu edecektir. Bu yenilikle hem daha konforlu yaşayabiliriz hem de evimiz görsel olarak daha da şık ve modern bir hal alır. Evimizde konforlu bir yaşam için yeni ihtiyaçlar olabilir. Mutfak, banyo ya da tuvalette yeni fayanslar döşenmesi, zemin döşemesinin yenilenmesi, tezgâh, lavabo, mutfak ve banyo dolaplarının yenilenmesi, kartonpiyer uygulaması evimizi hem görsel olarak değiştirecek hem de kullanım ömrünü uzatacaktır. Kartal dekorasyon firması olarak evleriniz ve iş yerleriniz için en güzel dekorasyon alternatiflerini sunarak hayal ettiğiniz mekânları yaratıyoruz.

Ofis, iş yeri, ev, villa, yazlık, kafe, restoran, mağaza, veya otelinizde dilediğiniz dekorasyonu yaptırmak için güvenebileceğiniz ve güçlü referanslara sahip bir firmayız. Bize çağrı merkezimizden günün her saati ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İşinin uzmanı mimar ve mühendisten oluşan teknik ekibimiz dekorasyon yaptıracağınız alanı inceleyerek en uygun dekorasyon alternatiflerini sizin için hazırlayacaktır. Tabi bunu hazırlarken sizin istek ve zevkleriniz de dikkate alınacaktır. Bir mekânın dekorasyonu bir bütün olarak düşünülmeli ve her yapılacak yenilik bütünle uyumlu olmalıdır. Bu nedenle mimarlarımızın fikirleri sizin ufkunuzu da açacaktır.

Dekorasyon ve tadilat aynı anlamlarda kullanılsa da tadilat dekorasyondan önce yapılan yıkım, söküm, tesisat, alıcı, sıva gibi işlemleri kapsar. Dekorasyon ise bu çalışmaların üzerine yapılacak uygulamaları oluşturur. Genellikle tadilat ve dekorasyon işlemlerini farklı firmalar yapar. Ama firmamız kartal tadilat ve dekorasyon işlemlerini tek elden yürüterek müşterilerimizi ayrı ayrı usta ve firmalarla uğraşmaktan kurtarır. Tadilat ve dekorasyon kapsamında yıkım, söküm, alçı, sıva, su ve elektrik tesisatı yenileme, fayans seramik ve zemin döşemesi, kartonpiyer, alçıpan asma tavan, küvet, lavabo, dolap yenilenmesi gibi anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon işlemleri yapıyoruz.

Tadilat ve dekorasyon hassa işçilik gerektiren çalışmalardır. Kartal ev dekorasyonu firmamız her alanda en deneyimli personelle hizmet veriyor ve kusursuz bir işçilikle dekorasyonu tamamlıyor. Dekorasyon ve tadilat ücretleri yapılacak işlemlere göre, dekorasyon alanının büyüklüğüne göre ve kullanılacak malzemelerin cinsine ve kalitesine göre değişiyor. Kartal ev tadilatı firmamız en uygun fiyatlarla, sizin bütçenize uygun malzeme seçimiyle en kaliteli dekorasyonu yapabilecek deneyime sahiptir. Bize yaptıracağınız dekorasyonla paranız boşa gitmeyecek, konforlu ve estetik bir mekâna sahip olacaksınız.