Kadıköy Dekorasyon ve Tadilat

Yaşam standardı yükseldikçe insanlar daha konforlu ve daha estetik evlerde yaşamak istiyorlar. Belli bir süre çalışıp bir ev alan aileler standart olarak yapılmış olan evlerde kendi zevklerine ve yaşam biçimlerine uygun değişiklikler de yapmak istiyorlar. Ya da yıllardır oturdukları evlerde yeni ve modern dekorasyon uygulamalarını yaptırıp evlerini yenilemek istiyorlar. Kadıköy dekorasyon ve tadilat işleri oldukça zahmetli ve zaman alıcı işlerdir. Evde yıkımlar, sökümler olacak, birçok farklı iş için farklı ustalar gelecek, malzeme seçimleri olacak. Bütün bu işler ailenin hem zamanını alacak, hem evdeki yaşamda bazı sıkıntılar olacaktır. Firmamız kadıköy ev dekorasyonu alanında faaliyet gösteren ve yaptığı kaliteli işlerle güçlü referanslara sahip sektörün en iyi firmalarından biridir.

Firmamızın tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de tüm tadilat ve dekorasyon çalışmalarını tek elden yürütmesidir. Kadıköy tadilat ve dekorasyonda her iş için farklı usta aramanıza gerek kalmıyor. Biz yapılacak her işlem için deneyim sahibi personelimizle hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Siz de farklı ustalarla muhatap olmuyorsunuz, işlerin her aşamasında istek ve sorunlarınızı tek bir yetkilimizle görüşebiliyorsunuz.

Ev dekorasyonu kapsamında iç mekân değişiklikleri ve dış mekân uygulamaları yapmaktayız. Dış mekân boya badana, mantolama, çatı değişimi, balkon kapama, kış bahçesi uygulamaları çalışma alanımız kapsamındadır. Ofis, iş yeri, ev içi komple tadilat ve dekorasyon işlerinde ise, kartonpiyer, alçıpan asma tavan, boya badana, elektrik, su ve doğalgaz tesisatı, mutfak dekorasyonu, banyo ve tuvalet yenileme işlemlerini yapıyoruz. Kadıköy ev tadilatı işleri için firmamızı günün her saati çağrı merkezimizden arayabilir ve ücretsiz keşif hizmeti isteyebilirsiniz.

Keşif ekibimizde mimar ve mühendisimiz de bulunuyor ve sizin istekleriniz doğrultusunda en iyi dekorasyonun nasıl yapılacağını size öneriyor. Kullanılması gereken malzemeleri, yapılması gereken işlemeleri ve buna göre dekorasyonun maliyetini size bildiriyor. Kabul etmeniz durumunda ise hemen tadilata başlanıyor. Tabi tadilat başlamadan önce proje hazırlanıyor ve işlerin planlaması yapılıyor. Ayrıca sizinle bir sözleşme de yapılıyor ve sözleşmede işin başlama ve bitiş tarihleri de yer alıyor. Firmamız en uygun fiyatlarla, en düşük maliyetle en kaliteli anahtar teslim dekorasyon yapma konusunda sektörün en iyi firmasıdır.