Yaşam alanlarımızın rahat ve konforlu olmasının yanı sıra görselliği de önemlidir. Evlerimizin odalarını, banyo, mutfak gibi alanlarını kullanırken rahat etmek, temizliği ve düzeni sağlamak isteriz. Bunun yanında iç açıcı, huzur ve neşe veren renkler, aksesuarlar evimizde daha mutlu yaşamamızı sağlayacaktır. Konfor ve görsellik ise kişinin zevklerine ve yaşam biçimine göre değişir. Ama evler yapılırken genellikle tek tip yapılır. Müteahhit günün trendlerine uygun ve kendi zevkine göre binanın iç dekorasyonunu yapacaktır. Evleri satın alanlar ise daha sonra kendi konfor anlayışına ve zevklerine uygun değişimleri yapmaktadır.

Çekmeköy dekorasyon firmamız da işte bu noktada müşterilerine hizmet veriyor.

Yeni aldığınız evde veya hala kullanmakta olduğunuz evde hem kullanım açısından hem de görsel açıdan değişiklikler yapmayı istiyorsanız firmamız size istediğiniz değişikliği yapabileceğiniz sayısız alternatifler sunacak ve beklediğinizden de güzel bir değişimi gerçekleştirecektir. Değişimin en çok istendiği alanlar mutfak, banyo ve tuvaletler oluyor. Değişen yaşam anlayışı bu yeniliği zorunlu kılıyor. Artık mutfaklarda daha fazla depolama alanlarının olması, bulaşık makinesi, fırın gibi elektronik eşyaların daha derli toplu durması tercih ediliyor.

Bunun yanında eski küvet ve duşa kabinler yeni ve daha işlevsel modelleriyle değiştirilmek isteniyor. Özellikle bizim insanımız akan suda banyo yapmak istiyor ve bu nedenle küvet yerine duşa kabin tercih ediyor. Zamanla eskimiş olan fayansların ve zemin döşemelerinin değiştirilmesi de en çok arzulanan işlemler oluyor. Tabi tüm bu değişiklikleri yapmak için bu alanlarda tadilat yapmak gerekiyor.

Çekmeköy tadilat firması olarak en hızlı şekilde, kaliteli malzemelerle ve en önemlisi mükemmel bir işçilikle tadilat ve dekorasyon işlerinizi yapıyoruz.

Fayansların, duvarların, küvet, tezgâh, lavabo veya klozetlerin kırım işlemlerinden sonra çıkan molozları biz temizliyoruz. Dekorasyonun maksimum düzeyde olması için sizin arzu ve isteklerinizi öğreniyoruz. Mimarlarımızın önerileriyle sizin isteklerinizi buluşturuyoruz ve en kaliteli malzemeleri de kullanarak dekorasyonu tamamlıyoruz. Tabi öncelikle ekibimiz tadilat yapılacak alanda keşif çalışması yapıyor. Bu çalışmada yapılacak işlerin fiyatları da size sunuluyor. Anlaşma sağlandığında da en kısa sürede tadilat ve dekorasyon tamamlanıyor. Firmamız size zevkle ve konforla oturacağınız yaşam alanları sunuyor.