Çekmeköy Dekorasyon ve Tadilat

Evinizin veya iş yerinizin bir bölümünde rahat ve konfor sağlayacak birkaç değişiklik ve yenilik yapmak istiyorsanız farklı alanlarda uzmanlaşmış ustalar bulmak zorunda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Elektrik tesisat, su tesisat, boya-badana işleri, fayans, sıva ve döşeme işleri için ayrı ayrı usta bulmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Çünkü eski yıllarda tadilat işleri böyle yapılırdı ve günlerce sürerdi. Oysa bugün değişen çalışma ve hizmet anlayışı bu zorlukları ortadan kaldırdı. Artık anahtar teslimi ev dekorasyon ve komple tadilat işleri yapan firmalar var. Çekmeköy ev dekorasyonu çalışmalarımızla iş yeri, ofis ve evlerinizde mükemmel değişimler yapıyor, mekânınıza değer katıyoruz.

Firmamız evlerde, cafe, restoran, otel, manav, satış mağazası, alışveriş merkezi, eczane gibi her türlü mekânda istenen ve uygun olan dekorasyonu titiz bir işçilikle gerçekleştiriyor. Sizin ayrı ayrı usta aramanıza, malzeme alıp hazırlamanıza gerek kalmıyor. Biz yapılacak tüm işlemleri anahtar teslim olarak üstleniyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda mimar ve mühendislerimiz en işlevsel ve en görsel dekorasyon örneklerini sizin için hazırlıyor. Evinizde veya iş yerinizde keşif çalışması yaparak hangi işlemlerin yapılacağını ve gerekli malzemeleri belirliyoruz.

Ev dekorasyonunda en çok talep mutfak ve banyolar için geliyor. Firmamız iç mekân ve dış mekân dekorasyonlarının tümünde en başarılı çalışmaları yapmaktadır. Dış cephe mantolama, boya badana, çatı aktarımı ve değişimi, cam balkon uygulamaları yanında iç mekân dekorasyonlarında da geniş bir yelpazede çalışıyoruz. Çekmeköy ev tadilatı kapsamında banyo ve tuvaletlerde fayans değişimi, küvet, duşakabin, lavabo ve klozet değişimi, boya badana işleri, ışıklandırma sistemi kurma, su tesisatı yenileme işlemlerini yapıyoruz.

Evinizin tavanlarına kartonpiyer uygulamaları yapıyoruz. Kartonpiyer uygulamaları ve asma tavan uygulamaları ile evinizin tavanı çok daha şık çok daha estetik görünüyor ve evinize modern bir hava veriyor. Çekmeköy dekorasyon ve çekmeköy tadilat işlerinde bizi tercih etmeniz için pek çok neden var. Biz anahtar teslimi çalışıyoruz ve farklı konularda usta aramanıza gerek kalmıyor. Uzman ekiplerimiz en iyi tasarımları hazırlıyor ve evinizde mükemmel bir farklılık yaratıyor. Malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermiyoruz. Çevre duyarlılığına önem veriyor, temiz ve sessiz çalışıyoruz. İşimizi bütçenizi zorlamayacak uygun maliyetlerle yapıyoruz.