Beykoz Dekorasyon ve Tadilat

Çalışma hayatımızın dışında zamanımızın büyük bölümünü evlerimizde geçiriyoruz. İş yeri, ofis ve evlerimizde rahat ve konforlu bir yaşam için dış cephe ve iç mekân düzenlemelerinin kaliteli ve işlevsel olması gerekir. Mekanın dış cephesinin kalitesi içerdeki konforu destekleyecektir. Mantolama, izolasyon gibi uygulamalar evimizi dış etkilerden koruyarak rahat etmemizi sağlayacaktır. Evin iç düzeni de yaşayanların her ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip olmalıdır. Mutfakta, banyoda ve oturma alanlarında rahat hareket edilebilmeli, yeterli depolama alanlarıyla düzen sağlanabilmelidir. Ancak ülkemizde konut yapımında maliyetleri düşürmek için pek çok ihtiyaç göz ardı ediliyor. Ev satın alan kişiler daha sonra konforu sağlayacak yenilikleri kendileri yaptırıyor.

Beykoz ev dekorasyonu hizmetleri veren firmamız evinizin dış cephe ve iç mekân yeniliklerini kaliteli malzemelerle ve kaliteli işçilikle yapıyor. Deneyimli mimar ve mühendisimiz evinizin yapısına göre, sizin yaşam tarzınıza ve zevklerinize göre mimari açıdan mükemmel tasarımlar hazırlıyor, kaliteli uygulamalarıyla evinize konfor ve estetik kazandırıyor. Tüm tadilat işlerini kendi personelimizle ve tek elden yürüterek zaman kaybı yaşanmadan dekorasyonun bir bütünlük içinde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Beykoz dekorasyon ve tadilat işleri birbirine bağlı olarak sırasıyla yapılır. İşlemler tek elden yapılmadığında her iş için farklı ustalar bulmak gerekir. Bu da hem zaman kaybına neden olur hem de gereksiz harcamalara neden olur. Firmamız her alandaki deneyimli personeliyle tek elden çalışma yaparak tadilatın kolaylaşmasını sağlıyor. Keşif ekibimiz tadilat yapılacak bölümleri inceleyerek ve sizin isteklerinizi öğrenerek bir iş sıralaması yapıyor. Kullanılacak malzemeleri tespit ediyor. Malzeme seçimi ve uygulamaları bütçenize göre yapıyoruz. Keşif bilgilerine göre size bir maliyet sunuyoruz ve anahtar teslim dekorasyon tasarımı hazırlıyoruz.

Kabul etmeniz durumunda da tadilat ve dekorasyon işlerine başlıyoruz. Beykoz ev tadilatı kapsamında boya badana, kartonpiyer ve asma tavan, zemin döşemesi, fayans döşeme, elektrik ve su tesisatı, banyo ve mutfak komple yenileme, mantolama, çatı tamiri gibi işlemleri yapıyoruz. Tadilat ve dekorasyon fiyatları tadilat alanının büyüklüğüne göre değişmektedir. Komple tadilat doğal olarak biraz daha masraflı olacaktır. Ayrıca kullanılacak malzemelerin kalitesi de ücretleri etkilemektedir. Beykoz tadilat ve dekorasyon firmamız malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermez ve çağdaş tasarımlarla evinizde konforu sağlar.